KUREV

 yaratıcı projeeri, yüksek teknoloji uygulamaları ile öne çıkan  gayrimenkul geliştirme, proje yönetim konusunda uzmanlaşmış firması olarak başarısının temelidir.

 inşaat projelerinin gerçekleştirilmesine uygun arsa bulma aşamasından bulunan arsaya ait resmi formalitelerin ve tapu işlemlerinin yürütülmesi aşamalarına, arsanın en iyi kullanım şekli için yaptığı araştırmalar sonucu seçilen proje için konsept, taslak proje ve master plan alternatiflerinin hazırlanmasına, projenin statik, mekanik, mimari ve uygulama çizimlerinin hazırlanmasına ve projenin anahtar teslim inşa ve tefrişi aşamalarına değin en uygun çözümleri üretir.

Projenin yönetimi, işletim ve enerji verimliliğinin optimizasyonu ve inşaatı devam eden ve biten projeler ile mevcut tesislerin risk analizlerinin yapılarak en uygun sigortalama şartlarının belirlenmesine değin iş kalemlerini üstlenir ve gerçekleştirir.

DEĞERLERİMİZ

KUREV Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretir,
• Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlar oluşturur,
• Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümeye, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmaya özen gösterir,
• Daima güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine uyar,
• Uygulamalarda sistematiği sağlarken çalışanları, tedarikçileri ve alt yüklenicileri arasında sinerji yaratır,
• Topluma ve çevreye olan saygısıyla tüm çalışmalarında çevreyi korumaya özen gösterir.

VİZYONU

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Kazaklar Emlak Gayrimenkul kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Kazaklar Gayrimenkul Yatırım’da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

• Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,

• İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

• Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız,

• Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

MİSYONU

 Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

• Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan Kazaklar Gayrimenkul Yatırım standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Kazaklar Gayrimenkul Yatırım gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

• Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Kazaklar Gayrimenkul Yatırım, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

• Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD), sürdürülebilir kalkınmayı şöyle tanımlıyor: “İş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurularak; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yapılmasını amaçlayan bütünsel bir yaklaşım”.

• Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

EKİBİMİZ

Güleryüzlü, alanında uzman ve dürüst

Ahmet ELMAS
CEO
Ahmet ELMAS
CEO

8 yılık sektör tecrübesi ve emlak alanında ki tüm eğitimlerden faydalanarak hizmet vermektedir

Ahmet ELMAS
CEO
Ahmet ELMAS
CEO

8 yılık sektör tecrübesi ve emlak alanında ki tüm eğitimlerden faydalanarak hizmet vermektedir

Ahmet ELMAS
CEO
Ahmet ELMAS
CEO

8 yılık sektör tecrübesi ve emlak alanında ki tüm eğitimlerden faydalanarak hizmet vermektedir

Ahmet ELMAS
CEO
Ahmet ELMAS
CEO

8 yılık sektör tecrübesi ve emlak alanında ki tüm eğitimlerden faydalanarak hizmet vermektedir

Bizden Size

Emlakçıdan mı İnternet ortamından mı?

Emlakçıdan mı Sahibinden mi?            Bir gayrimenkule...
okumaya devam et

Kripto Parada Her Şeyini Kaybeden Emlakçı İntihar Etti

Kripto Parada Her Şeyini Kaybeden Emlakçı İntihar Etti İstanbul'un Kağıthane ilçesinde...
okumaya devam et

Başarılı Emlakçı Olmak…

Başarılı Emlakçı Nasıl Olunur Çevrenizde veya yaşadığınız bölgede birçok...
okumaya devam et

KUREV Yeni Yerinde de Hizmet vermeye Başladı

2006 yılında kurulmuş olan KUREV ; gelişmekte ve yenilikleri takip etmekte ki başarısına...
okumaya devam et

Yorumlar

Güler yüzlü ve ilgili hizmetiniz için teşekkürler...
tarafından Fatih Kağnıcı
İş Adamı, Kağnıcı Matbaa
Bu sıkıcı ve stresli zamanımda yanımda olduğunuz için teşekkür ederim.
tarafından Ayşe
Öğretmen, MEB
Memleketimdeydim sanki..
tarafından Seyma
Öğrenci, Karatay Üniversitesi

Compare listings

Karşılaştırmak